راهنمای ثبت نام

جهت ورود به چت روم اینجا کلیک کنید

کاربران گرامی حتما متن زیر را به دقت بخوانید در غیر این صورت در ثبت نام حتما دچار مشکل خواهید شد .

روش ثبت نام در میهن چت به این شکل است که شما نام دلخواه , ایمیل و رمز خود را وارد می کنید و سپس بعد از ثبت نام به ایمیلی که در زمان ثبت نام وارد کردید مراجعه می کنید و روی لینک فعال سازی ثبت نام کلیک می کنید. لطفا نکات زیر را به دقت بخوانید .

توجه – بسیار مهم: بعد از ثبت نام حتما باید به ایمیلی که در زمان ثبت نام وارد کردید مراجعه کنید و روی لینک فعال سازی حتما کلیک کنید در غیر این صورت نمی توانید با نام ثبت نام شده وارد شوید ! ایمیل فاقد www میباشد . مانند ali@yahoo.com

– قدم اول : لطفا نام کاربری , ایمیل و کلمه عبور خود را وارد کنید و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید

– قدم دوم : سپس به ایمیلی که در زمان ثبت نام وارد کردید مراجعه کنید و روی لینک فعال سازی ثبت نام کلیک کنید

قدم سوم : توجه داشته باشید بعد از فعال سازی ثبت نام به صفحه اول میهن چت مراجعه کنید و از طریق کاربران عادی اقدام به ورود نمایید و سپس قبل از ورود به اتاق نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و روی دکمه لاگین کلیک کنید .

 چند نکته بسیار مهم – حتما بخوانید :
– در بعضی موارد ممکن است نام کاربری بعضی از کاربران دارای اشکال هندسی یا حروف زیبا سازی باشد مانند %$%  Ali $%$ , این کاربران سعی کنند ابتدا با نام Ali اقدام به عضویت نمایند و سپس بعد از ورود به اتاق چت از طریق تغییر نام اقدام به اضافه کردن شکل و یا حروف زیبا سازی نمایند .

– ایمیل خود را به حروف کوچک وارد کنید ( Caps Lock  خاموش باشد )

– نکته بسیار مهم : لطفا در زمان ثبت نام به نام کاربری خود حروف زیبا سازی اضافه نکنید مانند  $#%$ Ali %$% و یا به نام کاربری خود **(ستاره) اضافه نکنید مانند  ****Ali****  و یا از فاصله مانند   !        Ali      !  استفاده نکنید چون باعث عدم ارسال لینک فعال سازی برای شما خوهد شد

– ایمیل فاقد www میباشد مانند Ali@yahoo.com یا Ali@gmail.com

– زمانی که ثبت نام شما انجام شد برای فعال سازی ثبت نام به ایمیل خود مراجعه کنید ایمیل حاوی لینک فعال سازی به قسمت Inbox  ایمیل شما خواهد رفت در صورتی که در این قسمت نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید .

– شاید بعد از فعال سازی ثبت نام , نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کنید که در حدود۴ – ۵ دقیقه بعد از فعال سازی ثبت نام ,  نام کاربری و رمز عبور شما مجددا برای یاد اوری به ایمیلی که در زمان ثبت نام وارد کردید ارسال می شود که به قسمت Inbox می رود در صورتی که در این قسمت یافت نشد به قسمت Spam مراجعه نمایید .

در صورتی که متن های فوق را به دقت مطالعه کردید جهت ثبت نام ” اینجا ” کلیک کنید

در صورت هرگونه مشکل با Mihan1386@gmail.com  تماس بگیرید .