باحال چت – چت روم باحال گپ – ادرس جدید باحال چت – چت باحال

باحال چت یکی از قدیمی ترین چت روم های ایران است این چت روم محیط گرم و صمیمی را به دنیال دارد دوستان عزیز هم اکنون میتوانید از کلیک کردن بر روی لینک زیر وارد چت روم فوق شوید همچنین این قسمت یکی از بخش های سایت میهن چت میباشد .

جهت ورود به این چت روم اینجا کلیک کنید

http://mihanway.ir/

سر الکس فرگوسن با نام کامل الکساندر چپمن فرگوسن مربی نامدار فوتبال بریتانیایی و مربی سابق باشگاه منچستر یونایتد است.

دیوید مویس در ۹ مه ۲۰۱۳ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ جانشین وی شدفرگوسن اعلام کرد که از سمت مربیگری تیم منچستر یونایتد بازنشسته میشود اول چت او به عنوان یکی از بهترین مربیان تاریخ شناخته میشود اهواز چت و در طول ۲۷ سال مربیگری خود ۳۸ جام به دست آورد که شامل ۱۳ بار قهرمانی لیگ انگلیس و دو بار قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا بوده‌ است.

سال ۱۹۴۱ در ۳۱ دسامبر در محله گووان باحال چت شهر گلاسکو متولد گردید با حروف بزرگی روی تابلویی بر دیوار اتاق او در زمین تمرین منچستر یونایتد خودنمایی میکرد ایران چت معادل انگلیسی آن جمله که واژه‌ هایش پیوسته آمده‌ اند این است .

باحال چت با کیفیت ترین چت روم فارسی ایرانی
باحال چت با کیفیت ترین و امن ترین فلش چت ایرانی

سال ۱۹۵۷ به صورت پاره وقت شاگرد کارخانه آچارسازی گلاسکو بود و به عنوان یک بازیکن آماتور به تیم کوئینز پارک پیوست

سال ۱۹۶۰ به صورت پاره وقت به تیم سنت جانستون ملحق شد باران چت .

سال ۱۹۶۴ آچارسازی را رها کرد و به عضویت تیم دانفرملین درآمد.

بدو چت ، سال ۱۹۶۷ با ۶۵ هزار پوند به رنجرز پیوست.

سال ۱۹۶۹ با ۲۰ هزار پوند به تیم فالکرک ملحق شد.

باحال چت

سال ۱۹۷۳ به تیم ایریونایتد رفت.

سال ۱۹۷۴ در ماه سپتامبر به عنوان مربی ایست استرلینگ منصوب شد اما ۳ ماه بعد از سنت میرن سر درآورد.

سال ۱۹۷۸ از سنت میرن اخراج اما به عنوان جانشین، به جای بیلی مک‌ لیل معرفی شد.

سال ۱۹۸۰ با قهرمانی در لیگ اسکاتلند همراه ابردین اولین افتخار مربیگری‌ اش را کسب کرد.

سال ۱۹۸۱ با ابردین نایب قهرمان لیگ اسکاتلند شد.

سال ۱۹۸۲ ابردین با پیروزی ۴ بر یک قهرمان جام حذفی اسکاتلند شد.

 باحال چت - میهن چت
باحال چت – میهن چت – فارسی چت – ایران چت – پرشین چت

سال ۱۹۸۳ ابردین این بار یک بر صفر رنجرز را شکست داد تا جام حذفی را حفظ کند ثبت نام در میهن چت و رئال مادرید را در گوتنبرگ ۲ بر یک مغلوب کرد تا جام برندگان اروپا را به خود اختصاص دهد.

سال۱۹۸۴ ابردین با پیروزی ۲ باحال چت بر یک مقابل سلتیک قهرمان جام حذفی و سپس لیگ اسکاتلند شد آلکس فرگوسن نشان افتخار امپراتوری بریتانیا را دریافت کرد.

سال ۱۹۸۵ در پی مرگ باحال چت جک استین در خلال بازی مقدماتی ولز با اسکاتلند فرگوسن مربی موقت تیم ملی اسکاتلند شد.

سال ۱۹۸۶ اسکاتلند در همان دور اول از جام جهانی حذف شد چت باران این تیم در ایام مربیگری فرگوسن ۳ پیروزی ۴ مساوی و ۳ باخت کسب کرد و ۸ گل به ثمر رساند و ۵ گل دریافت کرد چت به چت در ۶ نوامبر فرگوسن ابردین را رها کرد تا به عنوان جانشین ران اتکینسون معزول هدایت منچستر یونایتد را به دست بگیرد او بعد از ورود به منچستر یونایتد طی مصاحبه ای به طرفدارن تیم اعلام کرد چت پرشین به آنها قول خواهد داد که در تعداد قهرمانی در لیگ جزیره به آمار لیورپول برسد و در پایان کار خود با منچستر یونایتد هم به این هدف رسید.

سال ۱۹۹۰ اولین جام خود در الدترافورد را با پیروزی یک بر صفر مقابل کریستال پالاس در دیدار تکراری فینال جام حذفی به دست آورد.

سال ۱۹۹۱ منچستر یونایتد در بارسلون ۲ بر ۱ از سد بایرن مونیخ گذشت تا جام برندگان اروپا را به دست آورد.

سال۱۹۹۲ با پیروزی منچستر یونایتد مقابل ستاره سرخ بلگراد سوپر جام باحال چت اروپا به الدترافورد آمد همچنین با پیروزی یک بر صفر منچستر یونایتد مقابل ناتینگهام فارست این تیم برای اولین بار جام اتحادیه را در دوره مربیگری فرگوسن به دست آورد چت اصفهان اما رؤیای منچستر برای قهرمانی لیگ برتر با سبقت گرفتن لیدز یونایتد در آخرین هفته بر باد رفت.

چت باحال - چت - چت روم - چت فارسی - باخال چت
چت باحال – چت – چت روم – چت فارسی – میهن چت – پرشین چت

سال ۱۹۹۳انتظار ۲۶ ساله منچستر برای قهرمانی لیگ برتر خاتمه یافت. فرگوسن ماه ژانویه با خرید

سال ۱۹۹۴ منچستر یونایتد چهارمین تیم قرن و ششمین تیم در کل تاریخ فوتبال انگلستان شد که در یک فصل قهرمانی در جام حذفی و لیگ برتر را با هم جشن میگرفت. چت روم ایران شیاطین سرخ در فینال جام حذفی چلسی را ۴ بر صفر شکست دادند

سال ۱۹۹۵ منچستر در لیگ پس از بلکبرن نایب قهرمان شد و جام حذفی را به اورتون واگذار کرد چت روم تبریز دوباره فرگوسن با خرید اندی کول از نیوکاسل یونایتد با قیمت ۶ میلیون پوند رکورد نقل و انتقالات را جابجا کرد.

سال ۱۹۹۶ منچستر یونایتد اولین تیم تاریخ فوتبال انگلستان شد که ۲ بار هر ۲ جام لیگ و حذفی را فتح کرد شاگردان فرگوسن در لیگ برتر از نیوکاسل سبقت گرفتند و در جام حذفی لیورپول را یک بر صفر شکست دادند.

سال ۱۹۹۷فرگوسن قصد داشت با تصاحب جام قهرمانان اروپا خود را همسنگ سرمت بازبی سازد اما منچستر در مرحله نیمه نهایی به بورسیا دورتموند باخت.

سال ۱۹۹۸ فرگوسن و یارانش یأس آورترین تاریخ منچستر باحال چت را بدون کسب جامی پشت سر گذاشتند چت روم تهران هر ۲ جام برتر و حذفی را آرسنال ربود و موناکو در مرحله یک چهارم نهایی منچستر را حذف کرد فرگوسن برای تقویت خط دفاعی تیمش یاپ استام را با قیمت ده و نیم میلیون پوند از آیندهوون خرید تا بار دیگر رکورد نقل و انتقالات را بشکند.

سال ۱۹۹۹ فرگوسن شکوهمندترین فصل تاریخ منچستر یونایتد را با تصاحب ۳ جام اروپا و حذفی و لیگ برتر رقم زد این مربی در ماه مه قراردادی امضا کرد که تا سال ۲۰۰۲ در منچستر باقی بماند در ۱۱ ژوئن در مراسم جشن تولد ملکه الیزابت دوم نشان شوالیه را دریافت کرد در ۱۱ اکتبر مراسم و مسابقه‌ ای به مناسبت گرامی‌ داشت حضور موفق او در الدترافورد با حضور ستارگان کنونی و اسبق منچستر برگزار شد چت روم شلوغ در ۳۰ نوامبر منچستر با پیروزی یک بر صفر مقابل پالمیراس روی تک گل روی کین جام تویوتا را فتح کرد تا اولین تیم انگلیسی شد چت روم فارسی که این جام بین قاره‌ ای را به خانه میبرد در ماه دسامبر فرگوسن به عنوان بهترین مربی سال جهان جایزه ویژه بی‌ بی‌ سی را دریافت کرد و تیمش به عنوان بهترین تیم سال شناخته شد.

سال ۲۰۰۰ فرگوسن در این فصل منچستر را به ششمین قهرمانی‌ اش در لیگ برتر با اختلاف ۱۸ امتیازی نسبت به آرسنال رهنمون کرد در ۸ مه فاش کرد که پس از انقضای مربیگری‌ اش در سال ۲۰۰۲ منچستر را تنها میگذارد اما همچنان می‌خواهد در اداره باشگاه نقش داشته باشد.

سال ۲۰۰۱ پس از تنها یک خرید عمده فابین بارتز دروازه‌بان فرانسوی تیم فرگوسن به استیلای خویش بر فوتبال انگلستان ادامه داد و هفتمین قهرمانی لیگ را در ۹ سال اخیر با اختلاف ۱۵ امتیازی کسب کرد فرگوسن همچنین اولین مربی‌ ای شد که با یک تیم انگلیسی فاتح ۳ جام متوالی لیگ میشود. چت روم کرج در ۱۸ مه فرگوسن اعلام کرد که پس از دوره مربیگری‌ اش به‌ طور کامل منچستر یونایتد را ترک خواهد کرد اما در ۱۳ ژوئیه یک روز پس از خرید خوان سباستین ورون با مبلغ ۲۸ میلیون پوند از لاتزیو باحال چت با شکستن مجدد رکورد نقل و انتقالات باشگاه منچستر اعلام کرد چت روم مدارتو که فرگوسن پس از اتمام قراردادش با این تیم در ماه مه سال ۲۰۰۲ به عنوان مشاور و سفیر به مدت ۵ سال در الدترافورد باقی خواهد ماند.

باحال چت – چت باحال – چت – چت روم – چت فارسی

سال ۲۰۰۲ در ۵ فوریه باشگاه منچستر یونایتد بیانیه‌ ای صادر کرد تا اعلام کند در حال مذاکره با فرگوسن برای تمدید قرارداد مربیگری‌ اش است در ۲۷ فوریه منچستر تأکید کرد چت روم مشهد که فرگوسن قرار دادش را یک روز پس از پیروزی ۵ بر یک مقابل نانت فرانسه در لیگ قهرمانان اروپا به مدت ۳ سال دیگر و تا سال ۲۰۰۵ تمدید کرده‌ است دیوید بکهام علت باقی‌ ماندن او را بر ۳ دلیل دانست به خاطر علاقه فراوان به ورون بازیابی قدرت منچستر یونایتد برگزاری فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۰۳ در ورزشگاه الدترافورد منچستر در ۲ مارس کاپیتان روی کین را متقاعد کرد چت روم موبایل تا قراردادش را تا ۳ سال دیگر یعنی تا سال ۲۰۰۶ تمدید کند این تیم در سال ۲۰۰۲ لیگ برتر را به آرسنال داد چت فارسی و در جام قهرمانان اروپا در مرحله نیمه‌ نهایی مغلوب لورکوزن شد و در جام حذفی نیز حذف شد.

سال ۲۰۰۳ در ماه مه منچستر یونایتد در فینال جام حذفی مغلوب لیورپول شد همچنین در لیگ برتر با پشت سر گذاشتن آرسنال برای هفتمین بار قهرمان لیگ برتر انگلستان شد همچنین منچستر در جام اتحادیه با شکست از لیورپول در دیدار فینال با نتیجه ۲ بر صفر به عنوان نایب قهرمانی این جام رسید چت قدیمی منچستر یونایتد در آغاز فصل توانسته بود جام خیریه را از آرسنال برباید در لیگ قهرمانان اروپا هم منچستر یونایتد در مرحله یک چهارم نهایی مغلوب رئال مادرید شد و از دور رقابت‌ ها حذف شد. باحال چت

سال ۲۰۰۴ در این سال منچستر یونایتد در آغاز جام خیریه را به خانه برد آنها تیم آرسنال را در ضربات پنالتی و با درخشش تیم هاوارد دروازه‌بان تازه‌وارد این تیم را شکست دادند یلدا چت باحال چت در لیگ برتر این بار پس از تیم‌ های آرسنال و چلسی در رده سوم ایستاد در جام حذفی نیز در بازی فینال ۳ بر صفر میلوال را برد و قهرمان شد چتروم در لیگ قهرمانان اروپا در یک‌ هشتم نهایی مغلوب پورتو با مربیگری خوزه مورینیو شد و از گردونه مسابقات حذف شد.

سال ۲۰۰۵ این سال آغاز فشار ها بر فرگوسن را دامن زد باحال چت در لیگ برتر پس از چلسی و آرسنال سوم شد در جام اتحادیه حذف شد چتروم شلوغ در جام حذفی در فینال مغلوب آرسنال شد و بالاخره در لیگ قهرمانان اروپا در مرحله یک‌ هشتم نهایی مقابل میلان حذف شد.

سال ۲۰۰۶ قهرمان جام اتحادیه انگلستان شد و در لیگ برتر دوم شد.

ریحان چت در سال ۱۳۸۶ تاسیس گردید.

سال ۲۰۰۷ قهرمان لیگ برتر انگلستان شد.

سال ۲۰۰۸ منچستر یونایتد به مانند سال ۱۹۹۹ همزمان قهرمان لیگ برتر انگلستان لیگ قهرمانان اروپا و جام باشگاه‌ های جهان شد.

سال ۲۰۰۹ قهرمان جام اتحادیه انگلستان و لیگ برتر انگلستان شد و در جام قهرمانی باشگاه‌ های اروپا به مقام نائب قهرمانی رسید

سال ۲۰۱۰ این فصل برای فرگوسن و منچستر یونایتد چندان درخشان نبود آنها هر چند در ابتدای سال ۲۰۱۰ جام اتحادیه انگلستان را با پیروزی ۲ بر ۱ برابر استون ویلا به دست آوردند شما چت ولی در لیگ برتر در رده دوم قرار گرفتند و قهرمانی را به چلسی واگذار کردند و در جام باشگاه‌ های اروپا و در دور یک چهارم نهایی توسط بایرن مونیخ حذف شدند

چت - چت روم - چت فارسی - میهن چت
چت – چت روم – چت فارسی – میهن چت – بهترین چت روم – چت روم قدیمی

سال ۲۰۱۱در این فصل منچستر قهرمانی لیگ برتر و قهرمانی جام خیریه را با پیروزی مقابل چلسی کسب کرد همچنین در فینال جام باشگاه‌ های اروپا با شکست در مقابل بارسلونا نایب قهرمان شد شیرین چت و در جام حذفی نیز در نیمه نهایی نتیجه را به همشهری اش منچستر سیتی واگذار کرد و حذف شد

سال ۲۰۱۲ در هفته نهم فصل۱۲ ۲۰۱۱ نتیجه‌ای عجیب درشهرآورد منچستر پدید آمد وطی آن منچستر سیتی موفق شد بانتیجه ۶ بر ۱ منچستر یونایتد را شکست دهد الکس فرگوسن در پایان بازی این نتیجه را بدترین نتیجه تاریخ زندگی خود دانست

سال ۲۰۱۳ بعد از بیستمین قهرمانی در لیگ برتر فرگوسن باحال چت از سرمربیگری منچستر یونایتد کناره‌ گیری کرد و بازنشستگی خود را اعلام نمود پس از بازنشستگی الکس کتاب خاطرات خود را منتشر نمود شیرین چت که رکورد فروش کتاب‌های غیر داستانی را شکست کتاب زندگینامه الکس فرگوسن توسط انتشارات ماهواره صانعی و البرز روانه بازار کتاب شد زندگینامه فرگوسن رکورد کتاب‌های ورزشی ایران را شکست زندگینامه فرگوسن در کمتر از یک هفته به چاپ دوم رسید غزل چت زندگینامه الکس فرگوسن که پیش تر توسط یاسین قاسمی بجد ترجمه و توسط انتشارات البرز منتشر شده بود به چاپ ششم در ایران رسید

افتخارات با منچستریونایتد
جام حذفی انگلستان در سال ۱۹۹۰

باحال چت
جام در جام اروپا ۱۹۹۱

فلش چت در سال ۱۹۹۵
سوپر جام اروپا در سال ۱۹۹۱
لیگ برتر انگلستان در سال۱۹۹۳ قهرمانی لیگ برتر انگلستان در سال۱۹۹۴
جام حذفی انگلستان در سال ۱۹۹۲
لیگ برتر انگلستان در سال ۱۹۹۶
جام خیریه انگلستان در سال ۱۹۹۶
لیگ برتر انگلستان در سال ۱۹۹۷
جام خیریه انگلستان در سال ۱۹۹۷
لیگ برتر انگلستان در سال ۱۹۹۹
جام حذفی انگلستان در سال ۱۹۹۹
لیگ قهرمانان در سال ۱۹۹۹
جام بین‌قاره‌ای در سال ۱۹۹۹
لیگ برتر در سال ۲۰۰۰
لیگ برتر انگلستان در سال ۲۰۰۱
لیگ برتر در سال ۲۰۰۳
جام حذفی در سال ۲۰۰۴
جام اتحادیه انگلستان در سال ۲۰۰۶
لیگ برتر انگلستان در سال ۲۰۰۷
لیگ برتر انگلستان در سال ۲۰۰۸
لیگ قهرمانان در سال ۲۰۰۸
جام باشگاه‌های جهان در سال ۲۰۰۸
جام اتحادیه انگلستان در سال ۲۰۰۹
لیگ برتر انگلستان در سال ۲۰۰۹
جام اتحادیه انگلستان در سال ۲۰۱۰
لیگ برتر انگلستان در سال ۲۰۱۱
لیگ برتر انگلستان در سال ۲۰۱۳
۸ می ۲۰۱۳ موفق‌ترین مربی تاریخ بریتانیا به طرز ناگهانی و غیرمنتظره بازنشستگی خود را در هفته‌ های پایانی فصل اعلام کرد این خبر بدون هیچگونه پیش زمینه خاصی در فاصله دو هفته مانده به پایان فصل اعلام شد قوانین مدیران میهن چت موفق‌ ترین مربی تاریخ بریتانیا با کسب ۴۹ جام در دوران مربیگریش و کسب ۳۸ جام متعدد با یونایتد نام خود را در تاریخ فوتبال جاودانه کرد.

در روز خداحافظی وی اکثر شبکه‌ های خبری انگلستان و جهان این خبر را تیتر اصلی اخبار خود قرار دادند خیل عظیمی از پیام‌ها بابت خداحافظی سرآلکس فرگوسن روانه شد از رقیبان گرفته تا شاگردان قدیمی از ریاست یوفا و فیفا تا نخست‌ وزیر وقت بریتانیا دیوید کامرون.

در سال ۱۹۶۸ منچستریونایتد با سرمربیگری مت بازبی باحال چت به عنوان اولین تیم انگلیسی در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی رسید این اتفاق ۱۰ سال پس از باحال چت حادثه مونیخ رخ داد در این حادثه ۸ تن از بازیکنان تیم فوتبال منچستر یونایتد جان خود را از دست دادند سر الکس فرگوسن مهر چت که از نوامبر ۱۹۸۶ تا مهٔ ۲۰۱۳ سرمربیگری این تیم را بر عهده داشت توانست ۳۸ جام مختلف برای باشگاه به دست آورد نگین چت.

منچستر یونایتد با داشتن ۲۰ عنوان قهرمانی در لیگ برتر ۵ قهرمانی در جام اتحادیه ۱۲ قهرمانی در جام حذفی ۲۱ قهرمانی در سوپر جام انگلستان ۱ قهرمانی در لیگ اروپا و هم‌چنین سه عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا یکی از پرافتخارترین باشگاه‌های فوتبال جهان به‌ شمار می‌آید.

چتروم - چت روم - میهن چت - ناز چت - پرشین چت - چت فارسی
چت روم – فارسی چت – چت فارسی – ایران چت – ناز چت – پرشین چت

آن‌ها تنها تیم انگلیسی هستند که توانستند در فصل ۹۹ ۱۹۹۸ هر سه جام لیگ برتر جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا سه‌ گانه را به دست آورند ناز چت در فصل ۱۷ ۲۰۱۶ با قهرمانی در لیگ اروپا آن‌ ها جزو پنج تیمی در اروپا شدند باحال چت که در تمامی رقابت‌ های یوفا به مقام قهرمانی رسیده است میهن باران چت هم‌ چنین آن‌ها به تنها باشگاه انگلیسی تبدیل شدند که توانسته‌ اند در تمامی رقابت‌ هایی که در آن شرکت کرده‌اند به مقام قهرمانی برسند

منچستر یونایتد در فصل ۱۷۲۰۱۶ با درآمد ۶۷٫۳ میلیون یورویی پردرآمد ترین باشگاه فوتبال در دنیا با ارزش‌ترین باشگاه فوتبال جهان شد .

تا اکتبر ۲۰۱۸ برند منچستر یونایتد با ۱۵۵ بیلیون یورو ارزش با ارزش‌ ترین برند فوتبالی است نازنین چت این باشگاه از پرطرفدارترین تیم‌ های جهان به حساب میآید

بعد از عرضه سهام این تیم در بورس لندن باحال چت در سال ۱۹۹۱ مالکوم گلیزر در مهٔ ۲۰۰۵ با مبلغی بالغ بر ۸۰۰ میلیون پوند باشگاه را خرید نازی چت در اوت ۲۰۱۲ عرضه اولیه سهام باشگاه در بازار بورس نیویورک انجام گرفت.

http://mihanw.ir/

باحال چت چت روم شلوغ یکی از قسمت های میهن چت میباشد که هم اکنون میتوانید وارد این چت روم شوید توسط لینک زیر :

چت قدیمی میهن